Otváracie hodiny: Po-Ne od 09:00h do 21:00h

Služby | GSM1

Ponuka štandardných služieb pre mobilné zariadenia

Predaj mobilných telefónov tabletov a notebookov

Počas svojho pôsobenia sa GSM1 s. r. o. vypracovala na kvalitný záručný a pozáručný servis a predajňa mobilných telefónov, smartfónov, počítačov a tabletov a príslušenstva..

Predaj mobilných telefónov,
tabletov a príslušenstva k ním

Ponúkame Vám lacné a kvalitné mobilné telefóny najpredávanejších značiek na slovenskom trhu.

Recyklovanie telefónov a tabletov
služba poskytovaná pre všetky značky.

Zbavte sa starých zariadení zodpovedne a recyklujte! Ponúkame Vám službu určenú práve na recykláciu elektronického odpadu, spojenú so zvýhodnením ceny nového zariadenia. Chráňte životné prostredie a nakupujte u nás!

Servis mobilných telefónov,
tabletov a notebookov

Naši technici sú vyškolení profesionáli, ktorí sú schopní opraviť väčšinu porúch na mobilných telefónoch od najväčších výrobcov.

Predaj príslušenstva,
pre mobilne telefóny,tablety a PC

Vyberte si z našej širokej ponuky rôzneho príslušenstva alebo múdrych doplnkov k telefónom, smartfónom, počítačom a tabletom. .

Vernostna karta

Nová služba “POISTENIE” poistite si svoj nový telefón, tablet a notebook hneď teraz 🙂 Nečakajte na náhodu!!!

Poistenie na 2roky a Predĺženie záruky (+1rok záručný servis) telefónov, tabletov, Notebookov 😊. Pri kúpe žiadajte novu službu v GSM1 na 2.posch. OC Galéria. S novou službou poistenia telefónov, tabletov a notebookov sa viac nemusíte báť nepríjemných náhod. Vaše mobilné zariadenia chránime nielen proti krádeži, ale aj v prípade náhodného poškodenia. Jednoducho vybavíte v našej predajní GSM1 OC Galéria na 2.poschodie Tešíme sa na Vás 😊

Ak máte záujem neváhajte Nás kontaktovať